آکادمی شنای امپراطور اصفهان

درباره ما بیشتر بدانید...

مدرسه شنای امپراطور در سال 98 فعالیت خود را به صورت رسمی با کسب مجوز از فدراسیون شنای جمهوری اسلامی ایران و هیات شنای استان اصفهان آغاز کرده است.آکادمی شنا امپراطور با هدف ارائه انواع آموزش های ورزش شنا با متدهای روز دنیا و صورت تخصصی فعالیت خود را شروع کرده است.مدرسه شنای امپراطور در زمینه های زیر فعالیت دارد:
(1) آموزش شنای چهار گانه از مبتدی تا سطح قهرمانی
(2) اصلاح تکنیک های شنای 4 گانه از سطح مبتدی تا آمادگی برای مربیگری
(3) آب درمانی و دوره های درمانی برای بیماران حرکتی و روحی
(4)شنای قهرمانی برای آموزش شناآموزان از مبتدایی ترین سطح تا رسیدن به مسابقات جهانی
(5)لاغری و کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام دلخواه تنها با شرکت در دوره های ویژه تناسب اندام آکادمی شنای امپراطور
..................................................................................................................
مدیریت آکادمی شنای امپراطور سرکار خانم آزاده محمدی دارای کارت مربی درجه یک رسمی از فدراسیون شنا و با سابقه طولانی در آموزش شنای قهرمانی می باشند. سرکار خانم آزاده محمدی همچنین دارای مدرک تخصصی آب درمانی و ارائه حرکت های اصلاحی نیز می باشند.
امید بر آن می رود که با تلاش و همت بی وقفه تمامی اعضا و همکاران ما در آکادمیتخصصی شنای امپراطور این مجموعه تبدیل به یک مرجع رسمی برای شنا آموزی در کشور گردد.
ما در آکادمی شنای امپراطور با کسب مجوز های گوناگون از مراجع رسمی قصد کرده ایم برای سهولت هر چه بیشتر شنا آموزان در شنا آموزی تمامی نیازهای ورزشی آنها را در داخل مجموعه برطرف نماییم.از این رو یک فروشگاه آنلاین تجهیزات شنا تاسیس کرده ایم ک هکامل ترین و به روزترین تجهیزات شنا را در اختیار شنا آموزان میگذارد.
تصویر
ما تجربیت خود در آموزش شنا را با شما به اشتراک میگذاریم

سوابق ما در آموزش تخصصی شنا در اصفهان

یکی از افتخارات ما در آکادمی تخصصی شنای امپراطور ارائه متدهای مدرن و به روز آموزش شنا همراه با 10 سال تجربه تخصصی تدریس شنا می باشد. همواره در این مجموعه ما سعی کرده ایم تا با فراهم ساختن محیطی شاد انگیزه شنا آموزان را برای کسب و یادگیری هرچه بیشتر مهارت های شنا بالا ببریم.

8400+

ساعت سابقه آموزش تخصصی شنا

770+

دوره برگزار شده

856+

شنا آموز
تصویر