کلاس شنا در اصفهان

کلاس شنا در اصفهان

آکادمی شنا امپراطور در اصفهان با 5 پایگاه آموزشی در نقاط مختلف شهر اصفهان و نجف آباد کلاس‌های آموزشی مختلفی برای علاقمندان به فراگیری شنا در سطوح مختلف برگزار می‌نماید. علاقمندان به شرکت در کلاس شنا در اصفهان می‌توانند از طریق تماس تلفنی اقدام به ثبت نام دوره‌های مختلف  این مرکز بنمایند.

آموزش مقدماتی شنا

 

 

آموزش شنای مقدماتی

اصلاح تکنیک

 

 

 

اصلاح تکنیک

ورزش درآب وآب‌درمانی

 

 

ورزش در آب و آب‌درمانی

شنای قهرمانی

 

 

شنای قهرمانی

آکادمی شنای امپراطور با هدف رویکرد به آموزش تخصصی شنا در رشته‌های مختلف این ورزش اعم از :

  • آموزش شنای 4 گانه(کرال پشت، کرال سینه، قورباغه و پروانه)
  • اصلاح تکنیک‌های شنا از سطوح مقدماتی تا حرفه‌ای برای دریافت کارت مربیگری
  • آب درمانی
  • ورزش در آب
  • واترپلو
  • شنای مادر و کودک
  • آموزش شنا ویژه کودکان
  • لاغری و تناسب اندام با شنا

اقدام به برگزاری کلاس شنا در اصفهان می‌نماید.

شنا یکی از معدود ورزش‌هایی می‌باشد که محدوده سنی خاصی برای یادگیری ندارد. خانواده‌ها می‌توانند از نوزادان گرفته تا حتی پدرها و مادرها در دوره‌های آموزشیه ما در آکادمی شنای امپراطور شرکت نمایند.

همچنین ما در این آکادمی با در نظر گرفتن نیاز علاقمندان ما برای شرکت در دوره‌های آب درمانی با پزشکان و مربیان مطرحی در سطح شهر اصفهان همکاری می‌نمائیم.

کلاس شنا در اصفهان

آموزش های مختلف در کلاس شنا در اصفهان

انواع اصلی حرکات شنا شامل شنای آزاد، کرال سینه، پروانه و کرال پشت می باشد که شنای پروانه دشوارترین این حرکات به شمار می آید.

شنای آزاد

شنای آزاد که کرال جلو یا کرال استرالیایی هم نامیده می شود، کاملا از اسمش پیداست. در این حرکت هیچ محدودیتی برای چگونگی حرکت دست و پا وجود ندارد. شما فقط باید بتوانید نیمی از بدن را بالای آب نگاه دارید (به استثنای 15 متر اول و بعد از هر دور). این حرکت احتمالا بهترین حرکت برای آنهاست که تازه شروع کرده اند. شنای آزاد برای 150 تا 180 پوند مایل حدودا 500 تا 700 کالری در ساعت می سوزاند.

کرال سینه

کرال سینه از طرف دیگر، حرکاتی کاملا تعریف شده و مشخص دارد. شانه ها باید با آب در یک خط قرار بگیرند، و حرکات دست ها و پاها باید با هم انجام شود و یک عمل را انجام دهند. دست ها از سینه دور شده و به دور بدن می گردد و بعد دوباره به جای اولیه باز می گردد (پاها نیز دقیقا همین عمل را انجام می دهند). اگر با این حرکت یک ساعت شنا کنید، حدود 750 کالری خواهید سوزاند.

پروانه

در طی حرکت پروانه دو دست از عقب به سمت هم حرکت می کنند، از بالای آب رد شده و به جلوی سر رسیده و بعد دوباره به زیر آب می روند. در این حرکت پاها حرکت دلفینی انجام می دهند. در این حرکت ماهیچه های شانه کاملا درگیر می شوند و حرکتی کاملا دشوار است. به همین دلیل پیشنهاد می شود کسانی که در شنا تجربه دارند سراغ یادگیری این حرکت بروند و از آنجا که دشوارترین حرکت شنا به حساب می آید، بیشترین انرژی را می گیرد و شما حدودا 800 کالری در ساعت خواهید سوزاند.

کرال پشت

در آخر حرکت کرال پشت در حالتی انجام می شود که پشت شما روی آب قرار دارد. دست ها و پاها را می توان به همان شیوه شنای آزاد حرکت داد و حداقل 500 کالری در ساعت خواهید سوزاند. در این حرکت باید کاملا از موقعیت بدنتان داخل استخر مطلع شوید چون وقتی از پشت خوابیده اید نمی توانید جلوی خود را ببینید.

فرض کنید که قادر به انجام کلیه این حرکات هستید، در این حالت حرکت پروانه بهترین حرکت برای شما خواهد بود اگر قصد کاهش وزن داشته باشید، این حرکت عضله سازی نیز می کند. به این دلیل که شما بیشترین حجم کالری را در یک ساعت خواهید سوزاند و این کمک می کند که وزن بدن کاهش یابد.

اما اگر هدف شما از شنا کردن عضله سازی است، باید این ورزش را تا آخرین درجه شدت انجام دهید، اما در زمانی کوتاه تر. در این حالت شما کالری های زیادی نخواهید سوزاند، اما به ساختن ماهیچه کمک خواهید کرد.